4342 Färglitografier
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
6181 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
2305 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 12 oktober 2015
5111 Färglitografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
8109 Färglitografier
Erik Höglund, EH-91, 2 st, 31x23 onumrerade
Såld: 300 kr
Såldes den 10 april 2006